MAPS4U.lt - Istorija žemėlapiuose ir žemėlapiai istorijoje. History of Maps and maps in History. Taisyklės
Paskutinis atnaujinimas: 2012-08-24 09:20:32

Gerbiamieji maps4u.lt svečiai, naujų vartotojų registravimą pativirtina maps4u.lt administratoriai. Tai trunka 1-2 dienas. Atsiprašome už nepatogumus.

Registracija maps4u.lt yra visiškai nemokama ir savanoriška.

Maps4u administracija nekontroliuoja Jūsų paskelbtos informacijos turinio ir jos šaltinio, ir už ją neatsako, tačiau pasilieka teisę Jūsų paskelbtą informaciją pašalinti iš maps4u.lt forumo, šaukyklos bei komentarų, jeigu ši informacija prieštarauja šioms taisyklėms arba Lietuvos Respublikos įstatymams.


Bendros nuostatos ir rekomendacijos: 

1. Jokios nesuderintos ar paslėptos reklamos maps4u.lt forume, komentaruose ar šaukykloje.

2. Šiūkšlintojai, brukalų platintojai, robotai į maps4u.lt neregistruojami, IP adresai  blokuojami (plačiau http://spam-ip.com/, http://www.stopforumspam.com/).

3. Visos žinutės atspindi jų autorių nuomonę ir maps4u.lt administracija už jas neatsako.

4. Rašykite gražia Lietuvių kalba, naudodami Lietuviškas raides.

5. Tvarką maps4u.lt prižiūri adminstratoriai, jie gali redaguoti, šalinti žinutes, uždaryti/trinti/perkelti temas.

6. Draudžiama skelbti informaciją, kuri:

- kursto tautinę, rasinę, religinę, socialinę bei lyčių neapykantą,

- platina, propaguoja ar reklamuoja smurtą, pornografiją, seksualines paslaugas, narkotines ar psichotropines medžiagas,

- informaciją, kuri šmeižia, įžeidžia žmogų, žemina jo garbę ir orumą;

- pažeidžia bet kurio asmens teisę į privatumą;

- pažeidžia bet kuriuos kitus Lietuvos Respublikos įstatymus bei tarptautinius susitarimus;

7. Draudžiama vartoti grubius, necenzūrinius išsireiškimus ir įžeidimus bet kokiu pavidalu, skelbti grubaus tono komentarus. Net jei buvo ginčytasi, net jei jūs buvote teisūs, už tokį elgesį jūs būsite įspėti. 

8. Draudžiama šiukšlinti - talpinti forume brukalus, šlamštlaiškius ("spamą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ):
· rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos);
· rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos tai pat laikomos šiukšlėmis.

9. Draudžiama Forume, šaukykloje ar komentaruose aptarinėti administracijos veiksmus (tiek veiksmus pritaikytus konkrečiam asmeniui, tiek ir bendrus, reguliuojančius viso Forumo veiklą). Jeigu Jūs norite kažką pasakyti ar paklausti apie administracijos veiksmus, klauskite asmeniškai (el.paštu ar asmenine žinute).

Administracija neprivalo: atsakyti į visus atsiųstus laiškus. Pvz.: į klausimus, kurių atsakymai išdėstyti šiose taisyklėse, arba savaime aiškūs ir aiškinti priežastis, kodėl atliko vienokius ar kitokius veiksmus.